Najlepší krém na tetovanie 2019

Najlepší krém na tetovanie 2019
5 (100%) 2 votes

Tetovanie vie byť ozdobou tela. Pri správnej starostlivosti si zachová živý tvar aj žiarivé farby. Poradíme vám, čomu by ste sa mali v začiatkoch vyvarovať a ukážeme aj tip na najlepší krém na tetovanie. 

Ak si chcete udržať vaše tetovanie krásne, musíte mu venovať intenzívnu pozornosť hlavne po jeho aplikácii. Či menšie alebo väčšie, každé tetovanie predstavuje zásah do pokožky, ktorý predchádza procesu hojenia a so sebou prináša nepríjemné svrbenie i chrasty a určité obmedzenia.

 • V žiadnom prípade nesmiete podľahnúť nutkaniu a začať si chrasty škriabať či obchytkávať. Ich odtrhnutie môže zapríčiniť vypadanie farby tetovania a znehodnotiť tak jeho vzhľad.
 • Kým sa vám pokožka nezahojí, mali by ste sa vyhýbať dlhým kúpeľom vo vani, či postávaniu v sprche alebo návštevu bazénov a sáun. Voda a vlhko môže chrasty rozmočiť a predĺžiť celkový čas hojenia s rizikom vzniku infekcie. Ak radi cvičíte, pozor, pot môže rovnako zvlhčiť vašu pokožku a tetovanie ohroziť.
 • Rovnako dôležité je vyvarovať sa slnku i soláriu a pokožku tak nevystavovať silnému zdroju svetla. Radšej sa zahaľte a v každom prípade sa natrite krémom s UV faktorom.

Alfou omegou je však heslo natierať sa a natierať, ktoré dvojnásobne platí vtedy, keď používate najlepší krém na tetovanie. Ozdobená pokožka je viac náchylná k vysušovaniu, preto je potrebné dodávať jej potrebnú dávku hydratácie a vitamíny, ktoré nájdete v zložení dobrých krémov.  Počas ale aj po zahojení je potrebné tetovanie natierať aj viackrát za deň a používať prípravky, ktoré obsahujú vitamíny, predovšetkým E a D.

Aký je najlepší krém na tetovanie?

Dobrý krém na tetovanie by mal dokázať pokožku vyživiť a zároveň ju nechať hydratovanú a popritom jej poskytnúť zaručenú ochranu pred slnečným žiarením. Z krámov, ktoré sa zameriavajú na tetovanie sme vám vybrali trojicu kozmetickým prípravkov.

#1 House 99 Bold Statement

Tento hydratačný krém dokonale chráni tetovanú pokožku pred vysušením. Zvláčňuje ju a dokonca zabraňuje blednutiu tetovania v prípade opaľovania.

Napomáha zachovaniu verných farieb tetovania a pokožke dodáva vyživenie aj vďaka obsahu vitamínu E.

Páči sa nám

 • obsah SPF 30 – ochrana pred UV žiarením
 • hlboká hydratácia
 • nezanecháva stopy na oblečení

Nepáči sa nám

 • aplikácia – menej praktické narábanie so sprejom v menších priestoroch

Krém na tetovanie od švédskej značky L:A Bruket sľubuje kvalitnú starostlivosť . Je vhodný na denné použitie a tetovanie dôkladne ochráni pred slnečným žiarením.

Obsahuje repkový, slnečnicový a avokádový olej, vďaka čomu pokožku pekne zhydratuje.

Páči sa nám

 • výborná hydratácia
 • obsah esenciálnych olejov, ktoré majú upokojujúci účinok
 • vhodný pre každý typ pokožky

Nepáči sa nám

 • veľkosť verzus cena

#3 Tannymaxx Tattoo Care

Najlepší krém na tetovanie by mal byť pre vás viac cenovo dostupný? Potom vyskúšajte Tannymaxx Tatto Care.

Jeho aplikáciou zabránite slnečným lúčom znehodnotiť kvalitu vášho tetovania. Zároveň sa ľahko rozotiera a na pokožke nezanecháva mastný film.

Unikátne zloženie tohto cikatrizačného krému zabraňuje vzniku infekcií a pôsobí protizápalovo.

Páči sa nám

 • dobrá hydratácia
 • ľahko sa rozotiera
 • cena

Nepáči sa nám

 • nižšia ochrana pred slnečným žiarením

Hoci krémy, ktoré sú na tetovanie špecializované sú ideálnou voľbou, nič nepokazíte ani dobrým hydratačným krémom, pretože niekedy je najlepší krém na tetovanie ten, ktorý máte po ruke a ktorý vašu pokožku i na kratšiu dobu dokáže hydratovať.

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search