So správne zvoleným korektorom zvládnete zamaskovať všetky chybičky krásy. Dnes je už kvalitný korektor alfou a omegou každého dobre zvládnutého a trvácneho make up-u. Ktorý je ale ten naj? Ako si správne vybrať z toľkého množstva na trhu? Pozrite si prehľad najlepších korektorov, ktoré sa určite oplatí vyskúšať.

Ktoré korektory sú najlepšie pre vašu pleť?

Ak doprajeme svojej pleti to najlepšie, rokmi sa nám určite poďakuje. Vyberme teda pre ňu len to naj. V tabuľke nižšie vám prinášame prehľad top 3 produktov, o ktorých si myslíme, že sú pre vašu pleť ideálnym riešením a prekryjú skutočne každý nedostatok.

Najlepší korektor na kruhy pod očami

Množstvo nekvalitných korektorov pod oči spôsobí to, že vaše oči vyzerajú na prvý pohľad neprirodzene, máte vďaka nim zvýraznené vrásky a počas dňa si musíte viackrát korektor opätovne naniesť. Aby vaše oči nepôsobili unavene a váš pohľad sa rozžiaril, vybrali sme pre vás 3 najlepšie korektory pod oči na prekrytie týchto nedostatkov pleti.

Najlepší korektor na akné

Či už máme 15 alebo 40, aknózna pleť občas potrápi každú z nás. Zvýšená tvorba mazu a premnoženie baktérií, ktoré akné spôsobujú, nám dokážu sem tam pekne znepríjemniť nejednu spoločenskú udalosť. Ak sa vám na tvári objavili vyrážky, nezúfajte. Okrem použitia produktov, ktoré pleť dostatočne hydratujú, no nepremasťujú, použite na prekrytie akné i korektory, ktoré sme pre vás vybrali ako najlepšie vo svojej kategórii.

Tieto 3 tipy vám zaručia dokonalý výsledný efekt a váš korektor bude skutočne najlepším priateľom vašej pokožky. Výber najlepšieho korektora pod oči preto nepodceňujte a venujte mu dostatočnú pozornosť.

1. Nepoužívajte rovnaký korektor na celú tvár

Aby vám korektor prekryl všetky nedokonalosti správne a bol neviditeľný, potrebujete viacero druhov. Pod oči si aplikujte korektor, ktorý bude suchší a nezvýrazní vaše vrásky. Naopak na vyrážky potrebujete tuhší korektor, ktorý akné dokonale prekryje.

2. Korektor jemne vklepkajte do pokožky

Aby bol nanesený korektor nenápadný, nerozotierajte ho po tvári. Jemne ho vklepkajte, aby sa dostal hlbšie do pokožky, pôsobil prirodzene a vydržal vám počas celého dňa.

3. Menej je vždy viac

Pri používaní korektora sa vyhnite naneseniu jeho hrubej vrstvy na pokožku. Hrubá vrstva korektora totiž môže spôsobiť, že akné alebo červené škvrny na pokožke ešte viac zvýrazníte.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search