Pred slnečnými lúčmi sa treba chrániť, o tom niet pochýb. Preto sme sa rozhodli predstaviť vám tie najlepšie opaľovacie krémy. Hoci slniečko je v malých dávkach pre našu pokožku prospešné, pravidelné a nadmerné vystavovanie sa jeho lúčom môže spôsobiť viacero problémov. Okrem spálenej pokožky sú to aj pigmentové škvrny, ktoré sa často objavia práve po lete. Ak im chcete predchádzať, vyberajte si z top produktov na trhu.

Ktorý opaľovací krém je pre mňa najlepší?

Bez ohľadu na to, aký typ pleti máte, opaľovací krém by ste mali používať pri vystavovaní sa priamemu slnku za každých okolností. Vďaka nemu sa k pokožke nedostane UV žiarenie, ktoré môže spôsobiť okrem iného i rakovinu kože. Buďte preto opatrné a používajte tieto krémy, aj keď máte tmavší typ pokožky. V nasledujúcej tabuľke nájdete výber tých najlepších krémov, do ktorých sa v súvislosti s opaľovaním oplatí investovať.

Rýchla navigácia

Najlepšie opaľovacie krémy

Najlepšie opaľovacie krémy by mali byť spoľahlivé. Kúpiť si nekvalitný krém nie je žiadna výhra, pretože vaša pokožka bude trpieť rovnako, ako keby ste žiadny ani nepoužili. Ak potrebujete poradiť, ako si vybrať zo širokej ponuky opaľovacích krémov, ste tu správne. Pripravili sme pre vás prehľad top produktov na trhu.

Najlepšie opaľovacie krémy pre deti

Detská pokožka si vyžaduje oveľa viac pozornosti ako tá naša. Je totiž veľmi jemná a citlivá, a tak je potrebné na ňu používať špeciálne opaľovacie krémy. Náš zoznam top produktov vám pomôže nájsť ten najlepší krém na opaľovanie pre deti.

Najlepšie samoopaľovacie krémy

Ak chcete, aby mala vaša pleť príjemný bronzový vzhľad aj mimo leta alebo sa len neradi vystavujete priamemu splnečnému žiareniu, vyskúšajte samoopaľovacie krémy. Ak si vyberiete tie najlepšie, vaša pleť bude pôsobiť prirodzene opálene a nikto nerozozná, že ste si k bronzu trochu dopomohli.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search