Pôsobí vaša pleť unavene, chýba jej hydratácia alebo ste na tvári spozorovali prvé vrásky? Doprajte svojej pleti kokteil plný vitamínov a výživných látok, ktoré vašu pleť vzpružia a dodajú jej mladistvý vzhľad. Namiešať ale ten správny drink pre svoju pokožku nie je vždy jednoduché. Ako si vybrať správne sérum na tvár tak, aby bol výsledný efekt čo najlepší? Prinášame vám tipy, ktoré určite neprehliadnite.

Najlepšie pleťové sérum

Každá pleť je typovo iná, no všetky potrebujú dôkladnú hydratáciu a hlavne čas, ktorý jej venujeme. Nepodceňujte starostlivosť o svoju pleť. Svieži vzhľad a vypnutá pokožka je predsa tou najlepšou vizitkou každej ženy. Tieto tri pleťové séra sú jednoznačne ideálnou voľbou pre našu pleť.

Najlepšie hydratačné sérum

Ak vaša pokožka potrebuje denne hydratovať, siahnite po hydratačných sérach. Naučte tak svoju pokožku vlastnej hydratácii a doprajte jej potrebnú vláčnosť. Hydratačné sérum je v podstate liek pre pokožku, ktorý obsahuje vyššiu koncentráciu vysokoaktívnych látok. Ktoré tri séra na pleť dokonale hydratujú vašu pokožku?

Najlepšie sérum proti vráskam

Od určitého veku sú séra proti vráskam akousi nutnosťou vo vašej kozmetickej výbave. Séra si viete zaobstarať za pár eur alebo vedia pekne prevetrať vašu peňaženku. Nedajte vráskam žiadnu šancu. Tieto 3 séra proti vráskam s nimi skutočne úspešne bojujú až do konca a sú šetrné i k vášmu rozpočtu.

Najlepšie sérum s kyselinou hyalurónovou

Kyselina hyalurónová je skvelým pomocníkom pre včasné odhalenie a zničenie vrások. Regeneruje pokožku, podporuje tvorbu kolagénu a dostáva sa hlboko do vašej pleti, kde ju následne regeneruje. Pozrite si tieto 3 séra obsahujúce kyselinu hyalurónovú a vyberte si to správne pre svoju pleť.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search