Ako byť neodolateľná počas celého dňa?

Vybrať si najlepší púder na tvár je niekedy skutočné umenie. Chcete len zafixovať svoj make up, rozjasniť tvár alebo hľadáte púder, ktorý kompletne prekryje nedokonalosti pleti? Trh ponúka nekonečnú škálu púdrov – transparentý, sypký, biely, farebný, kompaktný,… Aby ste sa vedeli rýchlo a ľahko zorientovať, prinášame vám prehľad skutočne toho najlepšieho.

Najlepší púder

Kvalitný púder je skvelým pomocníkom napríklad na zmäkčovanie farebných odtieňov pleti. Pohltí mastnotu, výborne zafixuje krycí krém, ktorý tak vydrží dlhšie na tvári, a v neposlednom rade, dodá pleti matný zamatový vzhľad. Ktoré púdre sú aktuálne svojou kvalitou v top 3 tých najlepších?

Najlepší púder na mastnú pleť

Pleť by mala byť po nanesení púdru dostatočne zmatnená. Mastná pleť pri výrazne nalíčených očiach pôsobí neupravene a ufúľane. Aby bola vaša pokožka v top stave, jemným vklepkávaním naneste štetcom alebo labutienkou trocha púdru na krycí krém. Vytvorí sa tak akási druhá vrstva pokožky, ktorá zjednotí celú pleť a výsledný efekt je na svete. Ako si vybrať najlepší púder na tvár, ktorý toto všetko dokáže? Pozrite si naše tri tipy.

Ako si vybrať správny púder?

Máme pre vás pár tipov

Aby bola vaša pleť matná, nedokonalosti prekryté, jednoducho aby bola očarujúca a vydržalo jej to čo najdlhší možný čas, venujte pozornosť týmto typom, vďaka ktorým získate ku svojej kozmetickej výbave ďalšieho nenahraditeľného pomocníka- púder na tvár.

Aby bol púder váš najlepší priateľ musíte ho vybrať tak, aby so stykom s pokožkou jednoducho zafungoval. Ako sa teda dajú využiť púdre na tvár vo váš prospech?

Ak si vyberiete sypký púder na tvár, tento je zárukou toho, že na tvári vydrží skutočne dlho a prekryje všetko, čo má. Vďaka tomuto púdru nadobudne vaša pokožka bezchybný efekt, no nevýhodou týchto púdrov je, že ich často nachádzate mimo dózy, napríklad na dne svojej kabelky.

Kompaktný púder je ľahký na pleť a veľmi jednoducho sa i nanáša. Efekt po nanesení kompaktného púdru je zmatnenie celej pokožky. Takýto púder je vhodný pre ženy s mastnou pokožkou, prípadne ženy majúce akné.

Úlohou transparentného púdru je kontrola tzv. t- zóny. Takýto púder je priesvitný a nemusíte sa trápiť nad výberom jeho vhodného odtieňu.

Prečo je potrebné investovať do kvalitného púdru na tvár?

  • Lesk sa navždy vytratí – jemná textúra púdrov zabezpečí absorpciu prebytočnej mastnoty z pokožky
  • Červeň v lícach – aby vaša pokožka nadobudla zdravú farbu, púder jej k tomu dopomôže. Zjednotí farbu pleti a niektoré púdre dokonca vašej pokožke dodajú opálený vzhľad.
  • Ak máte dni, kedy sa vám nechce na tvár nanášať make up, skúste na tvár naniesť iba púder. Výsledný efekt nebude ako s použitím make up-u, no jemné nedokonalosti pleti sa prekryjú a zjednotia.
  • Vitamíny pre pokožku – niektoré púdre obsahujú napríklad antioxidanty, ktoré pri dlhodobom používaní výrazne zlepšia stav vašej pokožky.
  • Ochrana pred UV žiarením- vybrané púdre majú vo svojom zložení i SPF na ochranu pokožky pred škodlivým slnečným žiarením. Dbajte však na to, že púdre i napriek obsahu SPF plnohodnotne nenahradia opaľovacie krémy.
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search